Георги Миланов:Най-хубавият период в кариерата ми бе в ЦСКА Москва

Бившият български национал и настоящ футболист на  румънския Динамо Букурещ Георги Миланов даде интервю пред руския РБ Спорт.

Ето какво споделя Миланов:

Във всеки клуб, в който съм играл, съм печелил купа. Още, когато започнах в България с Литекс спечелиш шампионската титла и Суперкупата. Взех две купи с унгарския Фехервар и българския Левски. Разбира се най-хубавият период в моята кариера бе в ЦСКА Москва. За 5 години два пъти станахме шампиони на Русия, два пъти завършихме на второ място, спечелихме Суперкупата, а и играхме в Шампионската лига. Това бяха страхотни времена, които ми липсват.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *