Иван Минчев:Загорчич е най-добрият мотиватор в родното първенство

Халфът на Славия Иван Минчев получи наградата за най-добър футболист на 5-ия кръг от efbet Лига.

Ето какво сподели полузащитника на „белите“:

След първия мач не беше най-приятната обстановка в съблекалнята, но Златомир Загорчич ни стегна. Той е главната причина отбора да играе по този добър начин. Той е най-добрият мотиватор в родното първенство. Загорчич винаги е казвал, че ако се раздаваме на 100%, няма да има отбор, който да ни победи. За други амбиции не е говорено. За мен е важно да помагам на младите момчета да се развият, за да отидат в чужбина. Когато аз отидох в ЦСКА, ситуацията беше много странна. Имаше десет човека от Литекс, десет от ЦСКА и само три нови попълнения – Аз, Лазар Марин и Дюлгеров. Бяхме между чука и наковалнята. Христо Янев използваше момчета, които бяха участвали в спечелването на Купата, другите треньори натискаха за футболистите от Ловеч и за шест мача получих 20 минути игра срещу Нефтохимик. Питах ръководството дали смятат да ме използват, но нямах отговор и реших да отида в Славия.

 

Related Posts

Невъобразима трагедия покоси школата на Славия

Две деца от академията на Славия са загинали при тежка катастрофа на автомагистрала „Тракия“, докато са пътували към морето за участие във футболен турнир в Албена. Тъжната новина беше потвърдена…

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *