Мартин Секулич: Работихме много върху завършващата фаза през седмицата

Нападателят на Ботев Пловдив Мартин Секулич сподели очакванията си преди реванша със Зрински Мостар от третия предварителен кръг на Лигата на конференциите утре.

Ето какво каза Секулич:

Очаквам да победим и да продължим напред. Знаем, че ще играем срещу много силен отбор, но целта е да продължим към плейофа. Работихме много върху завършващата фаза през тази седмица. Създаваме много опасности и се надявам, че ще изчистим пропуските си и ще започнем да вкарваме повече голове.

 

Related Posts

Ботев Пловдив с победа над Арда в контролна среща

Ботев Пловдив постигна победа в контролна среща срещу Арда, като двубоят бе част от подготовката на двата отбора за новия сезон. „Канарчетата“ се наложиха с 2:1 в проверката, в която…

Ботев Пд върна свое дете: Димитър Тонев отново облече „жълто-черния“ екип

Ботев Пловдив официално обяви завръщането на Димитър Тонев, който се превръща в шестото ново попълнение на „канарчетата“ през летния трансферен прозорец. Роденият на 15 октомври 2001 година атакуващ футболист е…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *