Душан Керкез: Ще бъде много тежък мач между два добри отбора

Наставникът на Ботев Пловдив Душан Керкез говори на пресконференция в Мостар преди реванша утре с местния Зрински от Лигата на конференциите.

Ето какво каза треньорът на „канарчетата“:

Тук имам много приятели и за мен този мач е по-специален. Първата ми титла с Зрински е най-ценна. Ние трябва да сме организирани, да нападаме и да се защитаваме всички. Ще бъде много тежък мач между два добри отбора. Имаше положения и към двете врати в първата среща в Пловдив. Нормално е Вини Трибуле да получи време да се адаптира. Може би ще играе 15-20 минути. Мислим, че ще бъде готов напълно за игра през месец септември. Нямахме толкова голям проблем физически, колкото психически. Затова и отменихме мача с Лудогорец.  Искам да кажа, че се радвам за утрешния мач. Феновете на домакините респектират противника. Готови сме за продължения и дузпи. За нас е най-важна победата.

Related Posts

Ботев Пловдив с победа над Арда в контролна среща

Ботев Пловдив постигна победа в контролна среща срещу Арда, като двубоят бе част от подготовката на двата отбора за новия сезон. „Канарчетата“ се наложиха с 2:1 в проверката, в която…

Ботев Пд върна свое дете: Димитър Тонев отново облече „жълто-черния“ екип

Ботев Пловдив официално обяви завръщането на Димитър Тонев, който се превръща в шестото ново попълнение на „канарчетата“ през летния трансферен прозорец. Роденият на 15 октомври 2001 година атакуващ футболист е…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *