
Бранителят на Лудогорец Франсиско Сон коментира победата с 5:1 над Арда в двубой от 3-ия кръг на efbet Лига:
Много важно бе да спечелим този мач, защото не намирахме нашата игра в последните срещи. Излязохме на терена с идеята да играем и да се представим добре. От това имаше нужда нашия тим. Много ми харесва да бележа. Много ми харесва да се включвам в атака и да помагам на отбора. Знаем какво трябва да подобрим от предишните мачове в Шампионска лига. Карабах е труден опонент, но мисля, че сме готови.


