Томислав Стипич: Нас ни нямаше, бяхме като деца

Старши треньорът на ЦСКА Томислав Стипич бе доста недоволен от тежката загуба с 0:3 от Спартак във Варна в среща от 3-я кръг на efbet Лига.

Ето какво каза наставникът на „червените“:

Имаше голяма разлика в класите. Не бяхме тук. Просто участвахме в мача, не бяхме себе си. Голямо извинение дължим на феновете. Трябва да бъдем себе си и смели. Да има по-сериозен контакт и енергия. С цялото ми уважение просто бяхме като деца. Имаше нещо грешно в подготовката ни за мача. Нас ни нямаше. Не е въпрос на липсата на нови футболисти. Трябва да се фокусираме към наличното, с което разполагаме. Те са доста по-добри, отколкото показаха. Тези играчи имат качества. Отново се извинявам на феновете.

 

Related Posts

ЦСКА привлече бившия италиански национал Стефано Сенси с договор за две години

ЦСКА официално обяви привличането на Стефано Сенси, който става второто ново попълнение на тима през летния трансферен прозорец. Опитният полузащитник пристига от Анортозис Фамагуста и подписа контракт за два сезона,…

ЦСКА излиза срещу най-сериозния си съперник в лятната подготовка

Днес ЦСКА ще проведе втората си контрола от началото на лятната подготовка, като се изправи срещу украинския Полесия Житомир. След като планираните проверки срещу Динамо Киев и Карабах не се…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *