Ботев Пловдив се похвали с посещаемостта срещу Марибор

Ботев Пловдив съобщи, че на двубоя с Марибор, който бе част от първия квалификационен кръг в Лига Европа, са присъствали точно 15387 души.

„Канарчетата“ спечелиха двубоя на стадион „Христо Ботев“ с 2:1 след попаденията на Антъни Уджа и Никола Илиев, които на два пъти пратиха трибуните в екстаз.

Ето какво написаха от Ботев Пловдив:

„Неповторимата „жълто-черна“ публика. В разгара на лятото, в сезона на отпуските вие все пак показахте, че Ботев е много повече от просто футболен клуб.

Related Posts

Славия свиква бдение в памет на загиналите деца от школата

Славия ще организира тази вечер бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които загубиха живота си при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще се проведе от…

Берое привлече централен защитник от Хебър, Вълчев обеща да помогне за възраждането на клуба

Берое продължава активната си селекция за новия сезон във Втора лига. Старозагорци обявиха привличането на Георги Вълчев, който се превръща в третото ново българско попълнение на тима през това лято.…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *