Томислав Стипич: Де Нойер не е лошо момче, решението бе взето за доброто на клуба!

Старши треньорът на ЦСКА Томислав Стипич коментира решението, което бе взето лично от него за остраняването от първия тим на Брадли де Нойер. Армейците ще опитат в най-скоро време да се разделят с футболиста.

„Решението бе взето за доброто на клуба, а не конкретно за Брадли де Нойер. Някои неща трябва да останат конфиденциални.

Той не е лошо момче, но не е играч с качествата, които ние търсим на терена“, заяви Стипич.

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *