Гьозтепе и Мъри започнаха подготовка за Суперлигата

Станимир Стоилов изведе Гьозтепе на първа тренировка от лятната подготовка на отбора, който спечели промоция за турската Суперлига.

До 10 юли „Гьоз Гьоз“ ще бъде на лагер в Измир, а след това Мъри и компания заминават за Словения, където ще се подготвят до 25 юли.

Очаква се съвсем скоро клубът от Измир да обяви трансфера на Исак Соле от Славия, а до дни ще стане ясна програмата за новия сезон в елита на турското първенство.

Related Posts

Ботев Пловдив започна лятната подготовка с убедителна победа

Ботев Пловдив стартира контролите от лятната си подготовка с категоричен успех с 4:0 над Спартак Плевен на футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“. През първата част двубоят беше сравнително равностоен,…

Локомотив София се насочва към още двама национали

Локомотив София продължава активно работа по лятната си селекция, като според информация на „Тема Спорт“ клубът е набелязал още двама български национали за подсилване на крайните защитни позиции. Основна цел…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *