
Левски ще отдаде почит на легендите Георги Аспарухов и Никола Котков на 30 юни – една от най-тъжните дати в историята на клуба. Това ще се случи преди контролната среща срещу сръбския Радник Сурдулица на стадион „Георги Аспарухов“, която ще премине под надслов „Непрежалимите“.
Двубоят е с начален час 19:00, а половин час по-рано – от 18:30, ще бъде официалното представяне на шампионския състав на „сините“ за новия сезон.
30 юни остава завинаги черна дата за левскарската общност, тъй като на този ден през 1971 година трагично загиват Георги Аспарухов – Гунди и Никола Котков. В памет на двете легенди, непосредствено преди началото на срещата, Илия Луков ще изпълни специална балада.
Освен емоционалния момент, вечерта ще даде възможност на феновете да видят отблизо отбора, който ще защитава шампионската титла през новия сезон. От клуба призовават привържениците да заемат местата си по-рано, тъй като са подготвени изненади и подаръци за публиката.
Левски организира и специална томбола за притежателите на шампионската фланелка. Всеки фен, който пристигне на стадиона облечен с нея, ще може да се включи, като попълни талон на специално обособено място между входа и изхода на официалния клубен магазин.
Общо 27 награди ще бъдат раздадени, а печелившите ще бъдат изтеглени на 3 юли от капитана на отбора Кристиан Димитров.
От клуба напомнят, че шампионската фланелка продължава да бъде налична в официалния фен магазин.


