
Кампанията на ЦСКА за издаване на фен карти продължава с обиколката си из страната, а днес спирката на „червените“ беше Ямбол. Още от сутрешните часове десетки привърженици на клуба посетиха изнесения пункт, за да се регистрират и да получат своята фен карта, която ще бъде необходима за закупуването на билети и абонаментни карти за новия стадион „Българска армия“.
От клуба изразиха благодарност към всички фенове, които вече са се включили в инициативата, и призоваха останалите привърженици от Ямбол и региона да се възползват от възможността до края на работния ден.
Националната обиколка на ЦСКА продължава и през следващите дни. На 27 и 28 юни мобилните пунктове ще бъдат разположени в Пловдив на ул. „Димитър Талев“ 75А и в Стара Загора на бул. „Хан Тервел“ 46, като работното време ще бъде от 10:00 до 18:00 часа.
Следващата спирка от инициативата е Плевен, където на 1 юли привържениците ще могат да направят своята регистрация на ул. „Ангел Кънчев“ 6 в часовия диапазон между 11:00 и 19:00 часа.
От ЦСКА подчертаха, че фен картата е важна част от подготовката за завръщането на отбора на новия стадион „Българска армия“ и призоваха всички свои привърженици да се включат в кампанията.


