Александър Георгиев: Отново подарихме едно полувреме, искам да виждам характера от втората част

Временният треньор на Локомотив София Александър Георгиев не скри разочарованието си след равенството 2:2 срещу Монтана, като отново отчете огромната разлика в представянето на тима през двете полувремена.

„Повтори се мачът с Ботев Враца. Изключително слабо първо полувреме, а второто беше изцяло с наша доминация. Можеше да се поздравим с успеха. Мисля, че по едно полувреме си разделихме и равенството е заслужено“, заяви Георгиев.

Наставникът призна, че след осигуреното оставане в елита мотивацията в отбора е спаднала.

„Изключително трудно е, след като вече сме се спасили. Трябва самите момчета да намерят сили за мотивация. Опитваме се да ги накараме да играят за емблемата, но за съжаление първото полувреме отново беше като срещу Ботев Враца“, коментира той.

Георгиев обаче похвали реакцията на футболистите след почивката.

„Искам да виждам характера, който показаха през второто полувреме. Да играят спокойно, със самочувствие и да не пропиляваме отново първите части на мачовете“, завърши временният наставник на „железничарите“.

Related Posts

ЦСКА привлече бившия италиански национал Стефано Сенси с договор за две години

ЦСКА официално обяви привличането на Стефано Сенси, който става второто ново попълнение на тима през летния трансферен прозорец. Опитният полузащитник пристига от Анортозис Фамагуста и подписа контракт за два сезона,…

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *