Стамен Белчев: Играхме с мисъл за баража!

Наставникът на ЦСКА Стамен Белчев коментира поражението на отбора с 0:1 от Локомотив Пловдив в двубой от последния кръг на плейофната фаза на efbet Лига.

„Неприятен резултат е това. Допуснахме ранен гол и през по-голямата част от двубоя не успяхме да намерим правилния път към вратата на Локомотив. През втората част имахме ситуации, но има още много неща – контрол върху топката, организация в нападение. Този мач го изиграхме с мисъл за предстоящия бараж“, започна той.

„Бяхме разкъсани, не сме компактни. От там дойде и предимството на Локомотив. През всички положения щеше да е по-различно, ако имахме един нападател. С това разполагаме и трябва да се справяме по най-добрия начин“, продължи специалистът.

„Имам яснота за себе си за играчите, ще го споделя с ръководството. Нека да не бързаме с младите момчета, да вървим стъпка по стъпка. Всеки от тях, когато е готов, ще получи шанс и време. Трябва да се представим по най-добрия начин като колектив и отбор, за да играем в Европа. Има още няколко дни, ще се говори след последния мач за бъдещето ми“, завърши Стамен Белчев.

Related Posts

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *