ЦСКА към феновете: Остана последната крачка към трофея

ЦСКА изрази благодарността си към своите привърженици след класирането за финала в Sesame Купа на България.

„Червените“ стигнаха до решителния мач след 0:0 срещу Лудогорец на Национален стадион „Васил Левски“, като успехът с 2:1 в първата среща се оказа достатъчен за продължаване напред.

От клуба не пропуснаха да отбележат ключовата роля на феновете в този важен момент от сезона.

„Още една стъпка в правилната посока. Остана най-важната крачка! Армейци, благодарим ви за подкрепата“, написаха от ЦСКА.

Сега пред „армейците“ остава финалът, в който те ще имат възможност да увенчаят силното си представяне в турнира с трофей.

Related Posts

Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

Контузиите спъват Карл Фабиен – все по-голяма дилема за Левски

Карл Фабиен отново остана извън сметките на Левски, след като не взе участие в първата лятна контрола на „сините“ срещу Академик Свищов. Отсъствието му можеше да остане почти незабелязано, ако…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *