Боримиров: До година – две ще върнем Левски на върха!

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров говори пред репортерите по време на празнуването на 110-ия рожден ден на клуба на Могилката в градинката пред 22-ро училище в центъра на София.

„Левски в момента има най-голяма нужда от обединение. Всеки трябва да преглътне егото си и да знае, че Левски е над всички. Наско Сираков не е тук, защото има лични ангажименти извън София и се връща в неделя, доколкото знам“, каза шефът на „сините“.

„Преди всичко искам да видя финансово стабилен Левски. След това можем да надграждаме стъпка по стъпка. Оптимист съм от това, което видях и стана напоследък. Правим малки крачки и ще постигнем целите си. Ще бъде стабилен клубът и до година-две ще го върнем на върха“, обеща Боримиров.

„В последния мач очаквам победа срещу Лудогорец, без значение от резултата. Искаме да зарадваме нашите привърженици в края на сезона. Станислав Генчев? Изчакайте до другата седмица и ще научите всичко, не искам сега да спекулирам с имена. Разбира се, че имаме и други варианти за треньор“, отговори Даниел Боримиров на въпрос дали Левски е готов с друг треньор, ако не се постигне споразумение с бившия футболист на „сините“ и настоящ наставник на Крумовград Генчев.

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *