Българските клубове поздравиха дамите за 8 март

Водещите клубове в Първа лига отправиха поздравления към всички дами по случай Международен ден на жената – 8 март.

От Левски написаха:
„Казват, че красотата ще спаси света. Но не е само тя. Светът е загубен без нежността, грацията и финеса, които носите. Честит 8 март, мили дами. Бъдете здрави и продължавайте да правите света по-добър и цветен.“

От ЦСКА София също поздравиха жените с посланието:
„Честит празник на всички дами! Нека 8 март бъде изпълнен с усмивки, радост и специални моменти!“

Поздравления отправиха и от Лудогорец:
„Честит 8-ми март, мили дами!“

От ЦСКА 1948 написаха:
„Честит празник на всички жени! Бъдете здрави, вдъхновяващи и усмихнати!“

С кратко послание се включиха и от Локомотив Пловдив:
„Честит празник, скъпи дами!“

Поздрав отправиха още от Арда Кърджали:
„Честит празник на всички дами!“

От Ботев Пловдив написаха:
„Днес празнуваме силата, вдъхновението и обичта, които носят жените в нашия живот. ПФК Ботев Пловдив поздравява по случай 8 март всички дами, които носят жълто-черния клуб в сърцата си! Благодарим ви, че сте неизменна част от нашето семейство и от магията на футбола. Бъдете здрави, усмихнати и вдъхновяващи – днес и всеки ден! Честит празник!“

С оригинално послание се отличиха от Добруджа:
„Изненадай жена си за 8-ми март – заведи я на мач.“

  • Related Posts

    Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

    Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

    Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

    Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *