
Старши треньорът на Локомотив Пловдив – Душан Косич, коментира жребия за полуфиналите в Sesame Купа на България, който противопостави „черно-белите“ срещу Арда Кърджали. Първият двубой ще бъде в Кърджали, а реваншът – в Пловдив.
„На този етап няма значение кой е съперникът – подхождаме с уважение към всеки. Най-важното е да се концентрираме върху нашата игра и върху това, което искаме да покажем на терена“, заяви словенският специалист.
Косич подчерта, че тимът ще търси максимума от себе си в битката за финала. „Ще направим всичко възможно да представим Локомотив със страст и да покажем духа на клуба. Искаме феновете да се гордеят с нас – това е стандартът тук и ще го следваме във всеки мач.“
Полуфиналните срещи в турнира ще се проведат през април, като точната програма предстои да бъде обявена.


