Феновете на Ботев Пловдив изкупиха билетите за дербито с Локомотив Пловдив

Привържениците на Ботев (Пловдив) изкупиха всички отпуснати им билети за предстоящото градско дерби с Локомотив, съобщиха от клуба. Срещата от 14-ия кръг на Първа лига ще се играе на 1 ноември (събота) от 14:45 часа на стадион „Локомотив“ (Лаута).

Ръководството на домакините предостави 1300 билета за гостуващата агитка, като пропуските бяха пуснати в продажба в петък и бяха разпродадени само за няколко часа. Очаква се сериозно присъствие на феновете на „канарчетата“, които ще подкрепят отбора си в един от най-емоционалните мачове в българския футбол.

Преди дербито с „черно-белите“ обаче Ботев има ангажимент в турнира за Купата на България. Тимът на Иван Цветанов гостува на Спартак (Плевен) във вторник от 12:45 часа в мач от 1/16-финалите, който ще се играе на градския стадион в Плевен.

Related Posts

Алберт Риера е фаворит за нов треньор на Лудогорец

Испанският треньор Алберт Риера се очертава като водещ кандидат за нов наставник на Лудогорец, съобщава израелското издание „Спорт 5“. Информацията за интереса към специалиста се появи още преди около месец,…

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *