Загорчич: И двата отбора изиграхме грозен мач

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич не скри разочарованието си след равенството 1:1 при гостуването на Спартак Варна. Наставникът на „белите“ призна, че мачът е бил далеч от качествен футбол, а грешките отново са коствали скъпо на неговия тим.

„Имаше голямо напрежение и двата отбора направихме грозен мач. Опитахме да бъдем по-агресивни в предни позиции, но направихме голяма глупост при гола на съперника. За щастие успяхме да си тръгнем с една точка“, коментира Загорчич.

Сърбинът призна, че Славия преминава през труден период:
„Имаме голям спад в играта. Правим грешки и допускаме голове, това трябва да се изчисти. Надявам се в следващите мачове да започнем да печелим.“

Загорчич подчерта, че отборът работи сериозно въпреки негативните резултати:
„Искам футболистите да излизат на терена, да се забавляват и да се раздават на 100%. Само така можем да излезем от кризата. Не се предаваме, тренираме здраво и вярвам, че рано или късно резултатите ще дойдат.“

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *