Георги Миланов: Трябва да си понесем отговорността, няма нищо положително

Халфът на националния отбор Георги Миланов призна, че България няма какво добро да извлече от тежката загуба с 0:3 от Грузия в Тбилиси и лошия старт на световните квалификации.

„Първите 10-15 минути бяха равностойни, имахме положение чрез Марин Петков, който стреля добре, но вратарят им спаси. Ако бяхме вкарали, може би щяхме да играем с повече увереност. В крайна сметка трябва да си поемем отговорността, не можем да се сърдим на никого“, заяви Миланов.

Опитният полузащитник подчерта трудността на групата, но и призна проблемите в отбора:
„Всички знаят класата на съперниците. Дали си млад или опитен, когато допуснеш грешка, е неприятно. На моменти ни пада гарда и това се вижда. На този етап – това е реалността.“

На въпрос дали все пак вижда нещо позитивно след двете последователни поражения с по 0:3 от Испания и Грузия, Миланов бе категоричен:
„Не, положително няма как да има след всяка една загуба. Правим всичко възможно, но когато губиш, не е приятно.“

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *