
Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров поздрави отбора за отличното представяне при успеха с 2:0 над Сабах в Баку, който донесе класиране за плейофите в Лигата на конференциите с общ резултат 3:0.
Той изрази признателност към всички привърженици на клуба – както към тези, които пропътуваха дългия път до Азербайджан, така и към феновете, подкрепили отбора от София. По думите му доверието на „синята“ общност е голям стимул за футболистите, които ще се опитат да не разочароват поддръжниците си.
Боримиров коментира и предстоящите мачове, като заяви, че Левски ще се бори да затрудни АЗ Алкмаар и, ако е възможно, да продължи напред. В същото време отбеляза, че програмата е сгъстена и е възможно да се помисли за отлагане на някой от шампионатните двубои, за да има време за възстановяване.
По отношение на финансовото състояние на клуба той обясни, че в момента се погасяват основно лихви и се работи за стабилизиране на бюджета. При подобряване на финансовите възможности се предвижда сериозно надграждане на състава. Боримиров уточни, че приходите от УЕФА ще бъдат използвани разумно и потвърди, че мачът с АЗ Алкмаар ще се играе на Националния стадион „Васил Левски“.


