Боримиров: Победата в Баку е за всички в синята общност!

Изпълнителният директор на Левски Даниел Боримиров поздрави отбора за отличното представяне при успеха с 2:0 над Сабах в Баку, който донесе класиране за плейофите в Лигата на конференциите с общ резултат 3:0.

Той изрази признателност към всички привърженици на клуба – както към тези, които пропътуваха дългия път до Азербайджан, така и към феновете, подкрепили отбора от София. По думите му доверието на „синята“ общност е голям стимул за футболистите, които ще се опитат да не разочароват поддръжниците си.

Боримиров коментира и предстоящите мачове, като заяви, че Левски ще се бори да затрудни АЗ Алкмаар и, ако е възможно, да продължи напред. В същото време отбеляза, че програмата е сгъстена и е възможно да се помисли за отлагане на някой от шампионатните двубои, за да има време за възстановяване.

По отношение на финансовото състояние на клуба той обясни, че в момента се погасяват основно лихви и се работи за стабилизиране на бюджета. При подобряване на финансовите възможности се предвижда сериозно надграждане на състава. Боримиров уточни, че приходите от УЕФА ще бъдат използвани разумно и потвърди, че мачът с АЗ Алкмаар ще се играе на Националния стадион „Васил Левски“.

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *