Левски започва да плаща лихвите към НАП

От Левски започнаха процедурите, които трябва да направят, за да могат след това да представят проект за изграждането на нов стадион. И те, разбира се, са свързани с покриването на лихвите, които са натрупани от времето на големите дългове към НАП и Общината, пише „Мач Телеграф“.

Както е известно, общо сумата е малко над 4 милиона лева. А в тези дни е направено първото плащане от 222 000 лв. С тази сума, както и с още 2-3 вноски, които предстоят, Левски би могъл да стъпи доста по-сериозно на трансферния пазар, но вместо за нови играчи, тези пари ще отиват, за да се чисти имиджът на клуба.

Както е известно, „сините“ трябва да са 0 лева дълг към държавата, ако иска да кандидатства за „Герена“.

Левски стартира доста сериозно обновяване на базата си. И то е свързано с школата. В момента изцяло се сменят мебелите в общежитието, което бе изградено с част от парите, спечелени от влизането в Шампионската лига. Освен това се прави и основен ремонт на кухнята, която се ползва за талантите от академията.

Related Posts

Черно море се раздели с един от головите си герои срещу Левски

Черно море официално прекрати отношенията си с полузащитника Димитър Тонев. Двете страни са постигнали споразумение за разтрогване на договора по взаимно съгласие, съобщиха от варненския клуб. Тонев пристигна на стадион…

Шампионската еуфория не стихва: Левски продаде над 14 000 фланелки и готви специални награди за феновете

Интересът към шампионската фланелка на Левски продължава да бъде впечатляващ. От клуба обявиха, че до момента са продадени над 14 000 бройки, което е поредното доказателство за силната връзка между…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *