Александър Томаш: Разочарован съм от резултата

Старши треньорът на ЦСКА Александър Томаш бе разочарован след поражението на своя тим с 0:1 от Крумовград. Той акцентира върху пропуснатите голови положения от неговия отбор и заяви, че е наясно с високия стандарт в клуба.

„Разочарован съм от резултата. Опитахме, създадохме доста ситуации, но не успяхме да реализираме и това е проблем. Когато е затворено прекалено гъсто в средата, трябваше да опитаме през фланговете. Когато допуснахме гола, станахме по-нервни и прибързвахме, което е нормално“, коментира след мача Томаш.

„Нямаше мисъл за следващия мач. Тези ситуации, които създаваме, трябва да ги реализираме. Стандартът в ЦСКА е винаги доста висок. Публиката е с разбиране към мен, но аз съм наясно, че тук никой не го интересува начинът на игра. Аз по този начин разбирам футбола и няма да избягам то себе си. Убеден съм, че това е пътят и това е начинът – отбор като ЦСКА да доминира. Въпросът е, че трябва да си реализираме положенията“, допълни той.

Related Posts

Славия свиква бдение в памет на загиналите деца от школата

Славия ще организира тази вечер бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които загубиха живота си при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще се проведе от…

Берое привлече централен защитник от Хебър, Вълчев обеща да помогне за възраждането на клуба

Берое продължава активната си селекция за новия сезон във Втора лига. Старозагорци обявиха привличането на Георги Вълчев, който се превръща в третото ново българско попълнение на тима през това лято.…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *