Локо Пловдив може да остане без лиценз

Локомотив (Пловдив) е на прага да остане без лиценз за следващия сезон в efbet Лига. “Смърфовете” трябва спешно да покрият няколко изисквания, за да могат да получат лиценз за новия сезон, пише TribunaPlovdiv.bg

Сериозните проблеми надвиснали над “Лаута” са задължения към най-различни институции, играчи, сред които Община Пловдив, НАП и други.
По-любопитното обаче е, че задължения има и към самия собственик на клуба – Христо Крушарски.

Така на практика Локомотив има задължения към фирма на самия Крушарски, които не са покрити. Става въпрос за заем, който е изискуем към днешна дата.

Поради проблемите с лиценза, на “Лаута” ще се състои решаваща среща между голям кръг от привърженици на отбора и хора от ръководството на тима, след която ще се вземе решение, в коя посока да поеме тима.

Related Posts

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *