Илиан Илиев: Изиграхме умно мача

Старши треньорът на Черно море Илиан Илиев говори след успеха с 2:1 на Герена над Левски в двубой от 29-ия кръг на Първа лига:

Стана хубав мач, стана празник, много деца бяха дошли. Мисля, че първото полувреме допуснахме за пореден път гол от статично положение. Изчакахме си момента и отбелязахме. И срещу ЦСКА за Купата, и със Славия, и с Ботев вторите ни полувремена са по-добри. Изиграхме умно мача. Първото важно нещо бе да си гарантираме четворката, сега ще гледаме по-напред. Самочувствието ни помогна да дочакаме момента си и да изненадаме противника.

Говорим за целия отбор. Изнасяме топката, вкарваме я в средата. Има неща, които ни липсват в атака – хора, които са контузени. Това ни липсваше през първото полувреме. Такъв резултат може да върне настроението ни. Имаме контузени, които ще се върнат. Във всеки мач ще се опитаме да вземем трите точки във финалния турнир. Съперниците са добри, но ние сме доказали, че можем да затрудним всеки.

 

Related Posts

Хулио Веласкес: Левски работи по нови трансфери, има още позиции за подсилване

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира равенството 1:1 срещу Ботев Враца в третата проверка на „сините“ по време на лятната подготовка. Испанският специалист заяви, че тимът продължава да натрупва…

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *