Душан Керкез: Не сме готови за мача за Суперкупата!

Старши треньорът на Ботев Пловдив Душан Керкез говори на летището след прибирането на отбора в България. Канарчетата изкараха лагер в Турция, където не успяха да запишат победа в изиграните контроли, но специалистът призна, че причина за това е и вирусът, който застигна отбора.

“Времето беше добро, терените бяха добри, организацията беше наред. Малко проблем беше вирусът, който почти всички играчи имаха. Искаме да побеждаваме, но за нас беше важно всички да са в добра кондиция и да започнат втория полусезон.

Не очаквам да сме на 100% в първия мач за Суперкупата. Мислим, че след 1-2 мача ще сме на 100%”, заяви Керкез.

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *