
Наставникът на Локомотив Пловдив Александър Томаш коментира равенството 2:2 като гости на Берое.
Ето какво сподели треньорът на „смърфовете“:
Срещата започна не добре за нашия отбор. Не реализирахме чиста ситуация. След това дойде дузпа след това и контузия на основен футболист. Всички искаме да налагаме млади български играчи, но явно имаме много да работим с тях. Не мога да не бъда доволен от себераздаването на нашите футболисти. Винаги съм го казвал, там където свърши страхът, започват мечтите. Разбирам емоциите във футболистите. Аз съм максималист. Нямаме едно основно нещо – постоянство. Можехме да си вземем тази среща, ако си бяхме вкарали положенията. Играхме със страх, бавно, тромаво. Не исках Вия да играе с топката. Това се купува с пари. Берое имат късмет да имат такъв нападател, истинско удоволствие да го наблюдаваш.
Здраво стъпил съм на земята, познавам си отбора и футболистите. Ще продължим да се надскачаме. Днес сменихме в схемата, хиксът не ни устройваше. Искахме да предоставим радост на хората, които са навсякъде с нас, да продължават да мечтаят. Ще се стремим всеки мач да играем за победа и накрая ще видим къде ще сме.


