Ахмед Ахмедов официално бе представен като играч на японския Шимизу С-Пулс

Бившият нападател на Спартак Варна Ахмед Ахмедов официално бе представен като играч на японския Шимизу С-Пулс. Голмайсторът  ще играе с №29.

Ето какво обяви той при представянето си:

Много съм щастлив, че получих тази страхотна възможност да дойда в Шимизу. Искам да се възползвам максимално от нея. Искам да дам всичко от себе си, за да помогна на отбора. Имам наблюдението, че шампионата е по-тежък от българския.

Докато проучвах японската култура, разбрах, че е много хубава за живеене страна. Всички са толкова мили, благодаря.

Срам ме е да говоря за себе си. Но обичам да се разбирам с всички. От местните ястия не съм опитвал много неща, само паста и ориз, но ще опитам суши. Опитвал съм суши с пиле. За мен не е проблем как ще ме наричат. В България ми казват Мечо. Мечо, Ахмед, the same (Ахмед, Мечо, няма значение). Чувствам се много добре, получих голямо уважение. Искам да вкарвам голове във всяка среща.

Related Posts

Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в Правец

Левски и Ботев Враца завършиха 1:1 в третата лятна контрола на столичния тим. Двубоят се проведе в Правец, където съставът на Хулио Веласкес провежда подготовката си за новия сезон. „Сините“…

Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *