Душан Керкез: Трябва да сме много горди за работата, която свършихме

Старши треньорът на Ботев Пловдив Душан Керкез е човекът на фокус на клубната телевизия. Той обобщи свършеното през изминалата година и си пожела през новата 2025 година да бъде също толкова успешна, колкото бе изминалата 2024 година.

Ето какво споделя наставникът на „канарчетата“:

Когато дойдох в Ботев Пловдив през септември 2023 година, в този момент отборът беше в много тежък момент. За една година и четири месеца направихме един голям скок. Трябва да сме много горди за работата, която свършихме. Сигурен съм, че 2025 година ще бъде добра за Ботев Пловдив като изминалата и да можем да направим нещо добро. Щастлив съм тук. Трябва да починем добре, да направим добра подготовка и за следващия полусезон мисля, че имаме качества да останем на тази позиция, на която сме в момента.

Related Posts

Ботев Пловдив с победа над Арда в контролна среща

Ботев Пловдив постигна победа в контролна среща срещу Арда, като двубоят бе част от подготовката на двата отбора за новия сезон. „Канарчетата“ се наложиха с 2:1 в проверката, в която…

Ботев Пд върна свое дете: Димитър Тонев отново облече „жълто-черния“ екип

Ботев Пловдив официално обяви завръщането на Димитър Тонев, който се превръща в шестото ново попълнение на „канарчетата“ през летния трансферен прозорец. Роденият на 15 октомври 2001 година атакуващ футболист е…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *