Христо Стоичков: Някои ще имаме козирка, някои няма да имат

Легендата на българския футбол Христо Стоичков направи интересен коментар относно реконструкцията на стадион „Българска армия“. Камата, лично посети спортното съоръжението в Борисовата градина, за да види как върви демонтажа на “Армията”. След това той се похвали, че си взел чим от терена, който ще окичи в залата си на славата. Стоичков говори днес пред медиите от Брюксел, където участваше на конференция:

Започна се, някои ще имаме козирка, някои няма да имат. Всичко върви по план, радвам се, че хората си вършат работата, уникално момчета, уникална група. Казаха, че тук до месец – месец и нещо всичко ще е разчистено и ще се прави това, което е по план. Има много неща, които трябва да се довършат. Тръгнали са, почти целия стадион вече няма бетон, остана само централната трибуна, но е добре.

Носталгия голяма. Чимът отива в Залата на славата, естествено. Знам първия ден, когато съм влязъл в съблекалнята, първите ми стъпки през тунела, там, където съм стоял толкова много години и мачове. Носталгията е голяма, но тя отмина. Последният мач, когато играхме, тогава може би беше за последно. Дано оттук нататък всичко е по план. До месец и нещо казаха, че всичко ще е разчистено и оттам нататък може би след година и половина ще имаме едно съоръжение, на което ще се радват хиляди хора.

  • Related Posts

    ЦСКА излиза срещу най-сериозния си съперник в лятната подготовка

    Днес ЦСКА ще проведе втората си контрола от началото на лятната подготовка, като се изправи срещу украинския Полесия Житомир. След като планираните проверки срещу Динамо Киев и Карабах не се…

    Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

    Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *