Душан Керкез: Трябваше да решим мача по-рано

Старши треньорът на Ботев Пловдив Душан Керкез говори след успеха с 1:0 като домакин над Крумовград в двубой от 18-ия кръг на Първа лига:

Добър мач за нашия отбор. Мотивацията беше трудна след дербито с Локомотив Пловдив. Трябваше да решим мача по-рано. Колегата Рибарски върши добра работа. Има още три мача, много беше важно да спечелим днес и математически да имаме шанс за друга позиция. Много емоции и физика изразходихме в дербито, но днес момчетата подходиха професионално. Поздравявам моите футболисти.

Браво на моя отбор, на треньорите за работата. Трябва да се възстановим, защото след 2 дни имаме мач с Лудогорец. Те са на високо ниво за всички отбори тук. За нас този мач идва в добър момент. Трябва да се представим по-добре там, ще видим какво ще се случи. Със сигурност ще е трудно.

Related Posts

Ботев Пловдив с победа над Арда в контролна среща

Ботев Пловдив постигна победа в контролна среща срещу Арда, като двубоят бе част от подготовката на двата отбора за новия сезон. „Канарчетата“ се наложиха с 2:1 в проверката, в която…

Ботев Пд върна свое дете: Димитър Тонев отново облече „жълто-черния“ екип

Ботев Пловдив официално обяви завръщането на Димитър Тонев, който се превръща в шестото ново попълнение на „канарчетата“ през летния трансферен прозорец. Роденият на 15 октомври 2001 година атакуващ футболист е…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *