Томаш: Такива мачове трябва да се затварят отрано

Треньорът на ЦСКА Александър Томаш очаквано бе доста доволен от успеха над Спартак Варна с 3:1 в двубой от 18-ия кръг на Първа лига.

Ето какво сподели наставникът на „армейците“:

Познавам потенциала на футболистите. Доволен съм от начина, по който се опитахме да играем. Когато оставиш съперника да играе, виждате какво се случва. Ние не разчитаме на позиционен футбол, а разчитаме на разигравания. Доволен съм от всичко на терена, но не съм доволен от нашата отбрана. Такива мачове трябва да се затварят отрано. Коялипу може повече, трябва да се старае повече в защита и аз съм му го казвал. Говоря с всеки от играчите поотделно всеки ден. Най-важен от всичко е отбора. Хората, които не играят също са важни. Има футболисти, от които не съм доволен. Преди срещата казах на момчетата, че като индивидуалности сме по-добри от Спартак. Като отбор има още много какво да се желае.

 

Related Posts

Сенси: Искам да оставя следа в ЦСКА и да печеля трофеи с този клуб

Новото попълнение на ЦСКА Стефано Сенси не скри амбициите си още в първото си интервю като футболист на „червените“. Италианският полузащитник заяви, че вижда преминаването си в българския гранд като…

Фен регистрацията на ЦСКА събра десетки привърженици в Ямбол

Кампанията на ЦСКА за издаване на фен карти продължава с обиколката си из страната, а днес спирката на „червените“ беше Ямбол. Още от сутрешните часове десетки привърженици на клуба посетиха…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *