Коялипу: Чувствам се добре да си партнирам с Исека

Голмайсторът на ЦСКА Годуин Коялипу не спира да бележи с „червената“ фланелка. Таранът се отчете с две попадения при днешната победата с 3:1 над Спартак Варна на националния стадион.

Ето какво каза нападателят на „армейците“:

В началото на втората част те ни натиснаха и имаха контрола над топката. В резултат на това ние отговорихме и успяхме да победим. По време на тренировките ние много работим и за това ни се получават нещата. Чувствам се добре да си партнирам на терена с Исека. Радваме се, че взехме победата.

Related Posts

Сенси: Искам да оставя следа в ЦСКА и да печеля трофеи с този клуб

Новото попълнение на ЦСКА Стефано Сенси не скри амбициите си още в първото си интервю като футболист на „червените“. Италианският полузащитник заяви, че вижда преминаването си в българския гранд като…

Фен регистрацията на ЦСКА събра десетки привърженици в Ямбол

Кампанията на ЦСКА за издаване на фен карти продължава с обиколката си из страната, а днес спирката на „червените“ беше Ямбол. Още от сутрешните часове десетки привърженици на клуба посетиха…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *