Коялипу: Ние спечелихме и това е най-важното

Голмайсторът на ЦСКА Годуин Коялипу вкара единствения гол за „армейците“ при победата с 1:0 при гостуването на Хебър Пазарджик в среща от 17-ия кръг на ефбет лига:

Щастлив съм, защото продължавам да вкарвам голове. Ние спечелихме и това е най-важното за нашия отбор. За нас всеки мач е много важен и всяка победа е много важна.

Related Posts

Сенси към феновете на ЦСКА: Нямам търпение да ви видя на стадиона!

Новото попълнение на ЦСКА Стефано Сенси отправи първото си послание към привържениците на клуба след официалното си присъединяване към „червените“. Италианският халф, който има мачове и за националния отбор на…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *