Загорчич: Радвам се, че победихме, това бе най-важното днес

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич коментира победата с 2:1 у дома над Локомотив Пловдив в двубой от 15-ия кръг на българското първенство.

Ето какво каза наставникът на „белите“:

Имаше напрежение. Трябваше да вземем този мач на всяка  цена. Допуснахме Локомотив да направим 2-3 голови опасности в края на първата част, което не ми харесва. За съжаление получихме много бързо гол след почивката. След това имаше напрежение. Радвам се, че победихме, това бе най-важното днес.

Говорихме си със Светльо. Той лека по лека навакса някои неща. Днес показа със няколко спасявания, че заслужава да бъде на вратата. Важното е до края на полусезона да спечелим колкото се може повече точки.

 

Related Posts

Славия свиква бдение в памет на загиналите деца от школата

Славия ще организира тази вечер бдение в памет на двете 9-годишни деца от клубната школа, които загубиха живота си при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“. Събитието ще се проведе от…

Славия, Левски и ЦСКА се обединяват в благотворителен мач след трагедията на „Тракия“

Славия ще организира благотворителен футболен мач в подкрепа на семействата на загиналите и пострадалите при тежката катастрофа на автомагистрала „Тракия“ край Ямбол, съобщиха от столичния клуб. Трагичният инцидент от сряда…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *