Хулио Веласкес: По никакъв начин няма да допуснем подценяване!!

Наставникът на Левски Хулио Веласкес говори на традиционната си пресконференция преди мач от кръга:

„Доста добра седмица ни се получава относно тренировъчния процес. Първите два дни по-тъжни и по-минорно настроение, което е нормално, но с минаване на дните виждам доста положителни емоции в играчите. Намирам футболистите за отговорни и уверени.

Няма нищо общо онзи мач със сегашната ситуация. Във футбола всичко е динамично и се променя. В някои случаи това, което си бил преди няколко седмици, е съвсем различно. И разбирасе от времето, когато се е играл предишния двубой. Анализирахме противника, но трябва да се фокусираме върху нашата игра. Да водим мача както искаме ние и да спечелим.

Относно Цунами със сигурност няма да е в групата, но при всички случаи е нормално да се включи в първия мач от груповата фаза. Друг, който със сигурност ще отсъства и е в процес на възстановяване, е Кристиян Димитров. Останалите са в добра кондиция.

По никакъв начин няма да допуснем подценяване. За мен е важно да сме скромни и здраво стъпили на земята, но в същия момент амбицирани. От дурга страна имаме пример от вмчерашния ден – мачът на Черно море с Берое. Ако не дадем 100% от себе си, това ще ни отдалечи от целта да спечелим. Ясно осъзнаваме, че трябва да влезем отговорни, амбицирани и уверени. Знаейки, че трябва да влезем в плейофната фаза с победа. И с ясното съзнание, че противникът няма да ни улесни по никакъв начин.

Ще бъде трудно за всички в плейофната фаза. Няма да бъде лесно като се има предвид, че отборът от 10 години не е завършил на второ място. Приемаме предизвикателството с ясното съзнание, че ще бъде трудно, но с желание и позитивно настроени. Работим здраво, с отговорност и с целта да завършим на второ място, което ще е хубаво за клуба.

Не съм притеснен за терена. Когато пристигнем, ще го видим, но той не трябва да е оправдание.

Митков тренира много добре. Изключителен професионалист и отговорно момче. Мога да го заявя пред вас. Подготвя се индивидуално с един от кондиционните треньори. Момче, което изключително много иска да израства и да се подобрява. Младо момче, което се вслушва в съветите и показва постоянство в тренировъчния процес. Преди ние да се появим имаше колеблив период. Намираше се в него и в началото на януари, но това е един от хората, които можеш да му пожелаеш най-доброто, защото е невероятно момче.

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *