Хулио Веласкес: „Доволен съм от целия отбор, феновете ни помогнаха много“

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес остана впечатлен от играта на своя тим при успеха с 1:0 срещу Ботев (Пловдив) и подчерта, че според него резултатът можеше да бъде още по-убедителен.

„Днес отборът ми хареса изключително много. Нормалният резултат би трябвало да е 3:0 или 4:0 спрямо това, което показахме. Притежавахме топката, доминирахме и имахме сериозно присъствие в последната четвърт на терена – играеше се основно в тяхното поле. Хареса ми как реагирахме, когато губехме топката – всички се включваха. Всеки един е важен и още веднъж го доказахме“, заяви испанецът.

Той отдели специално внимание на привържениците:

„Много съм щастлив за феновете и им благодаря от сърце. Подкрепата им днес беше невероятна и изключително ни помогна.“

Веласкес добави, че ще използва предстоящото време за почивка и анализ, за да избере най-добрите 11 за следващия мач:

„Целият отбор направи силен мач. Сега почивка, анализ и подготовка за следващия противник. Нашата задача е да намерим най-добрите титуляри и да спечелим отново.“

Related Posts

Нова ера на Герена: В Левски говорят за големи промени след смяната на собствеността

Бившият директор „Комуникации“ на Левски Климент Йончев коментира настъпилите промени в клуба след официалното прехвърляне на мажоритарния пакет акции и изрази оптимизъм за бъдещето на „сините“. В публикация в социалните…

Левски е на крачка от марокански национал, решението идва до дни

Това изглежда като много сериозен трансферен удар от страна на Левски, ако сделката за Ел Мехди Ел Мубарик бъде финализирана, пише Гонг. Мароканецът е 25-годишен дефанзивен полузащитник, който през миналия…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *