Хулио Веласкес: Важното е къде ще бъдем в края на сезона!

Хулио Веласкес, говори преди мача с Локомотив София в неделя вечер. Той ще противопостави него на бившия треньор на сините – Станислав Генчев, който от началото на сезона води столичните железничари.

  • В паузата за националните отбори „сините“ са тренирали с намален състав, но всички контузени са възстановени.

  • Карлос и Акрам все още навлизат във форма след паузи без мачове.

  • Веласкес е доволен от целия състав: „Моята работа е да извадя най-доброто от това, с което разполагам“.

  • За съперника: „Локо е солиден, прагматичен, със здрава защита. Трябва да сме умни и да се възползваме от пространствата“.

  • За вратаря Вуцов: „Имаме късмет да го имаме, пълно доверие имам. Във футбола грешките са колективни, не на отделен човек“.

  • За Макун: след разочарованието с националния отбор на Венецуела е напълно фокусиран върху Левски.

  • За целите: „Още сме в началото. Всеки ден се стремим да се подобряваме. Важното е къде ще бъдем в края на сезона“.

Related Posts

Илиан Илиев-младши официално подписа с Истанбулспор

Българският национал Илиан Илиев-младши беше представен официално като нов футболист на Истанбулспор. Полузащитникът подписа договор за срок от три години с втородивизионния турски клуб. Преди финализирането на трансфера бившият играч…

Христо Янев след тежката загуба: Това отношение не отговаря на нивото на ЦСКА

Старши треньорът на ЦСКА Христо Янев не скри разочарованието си след поражението с 0:4 от украинския Полесия Житомир в контролна среща. Наставникът на „червените“ призна, че съперникът е демонстрирал много…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *