Хосе Кордоба официално е играч на Норич

Бившият защитник на Левски Хосе Кордоба официално е футболист на Норич. Панамецът даде първото си интервю пред клубната телевизия на „канарчетата“.

Ето какво каза Хосе Кордоба:

Чувствам се толкова щастлив, че съм тук. Чувствам, че съм в добро състояние. Чувството да съм тук е хубаво. Виждам, че Норич е като семейство и аз търсих нещо подобно. Почувствах, че трябва да направя този избор. С мениджъра и спортния директор говорихме за бъдещето и тяхната основна идея за клуба. И двамата са на едно мнение, което ме направи щастлив. Почувствах, че това е нещото, което търся. Чувствам се спокоен с топка в крака. Аз съм такъв тим защитник, обичам да играя с топката, да я владея повече. Опитвам се да помагам на моите съотборници във всеки случай и всяка ситуация без топка. Гледал съм Висшата лига и Чемпиъншип, а също и испанската Ла Лига. Виждал съм колко е трудно. Нивото е много високо, конкуренцията и амбицията на всеки играч са големи. Мисля, че това е добро място за мен. Да участваш на Копа Америка е мечта за всеки мач играч. Играеш за националния си отбор на този турнир, това е много важно за мен. Мога да извлека много опит от това. Нямам търпение да дам най-доброто от себе си.

  • Related Posts

    Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

    Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

    Левски с нов рекорд – над 14 500 шампионски фланелки и 11 000 абонаментни карти

    Шампионът на България Левски продължава да се радва на впечатляваща подкрепа от своите привърженици. От клуба обявиха, че интересът към шампионските фланелки и абонаментните карти за новия сезон остава изключително…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *