
Изпълнителният директор на ЦСКА Филип Филипов коментира тежката загуба от Спартак във Варна с 0:3 в двубой от 3-ия кръг на efbet Лигата.
Ето какво каза той:
Искам да се извиня на нашите привърженици за безобразната игра днес. Анализ на мача няма да правя. Днес вина за този слаб мач, даже безобразен мач имат футболистите, има треньора, най-голяма вина обаче нося аз. Това е така защото футболисти, от които отбора има нужда не са още при нас. Разговаряме с играчи, до края на трансферния период сме казали, че ще привлечем добри футболисти. Няма да отстъпим от стратегията, която имаме. Ще продължим да работим по същия начин, това, което можем да обещаем, че такива мачове повече няма да има и ЦСКА ще има силен отбор, който да побеждава.
Тази безотговорност, тази безотговорна, слаба игра, думите ми се губят, много съм ядосан, много съм афектиран, но искам да обещая на привържениците, че ЦСКА ще има силен отбор. Ще има силен отбор, който ще стане шампион. Отново поднасям извиненията на всички от клуба, на ръководството, на треньора, на треньорския щаб, на футболистите на нашите фенове. Извиняваме се за слабата, безобразна игра, която днес допуснахме.


