Томаш: Спартак Варна игра като отбор. Преборихме себе си

Старши треньорът на Спартак Варна Александър Томаш говори след победата над Ботев Пловдив с 1:0 в двубой от 6-ия кръг на ефбет лига:

Можем повече. Благодаря на футболистите. Много ситуации можехме да развием по по-добър начин. Искам да я караме по-скромничко. Всеки един от футболистите повярва, че можем да играем футбол. На полувремето казах на моите играчи, че на всеки втори пас губихме топката. Спартак Варна игра като отбор. Преборихме себе си. Доста труден отбор срещу доста добър противник ни очаква срещу Левски. Имат добър млад треньор, който изповядва своята философия и му се получава. Трябва да надскочим себе си, за да победим Левски. Работим по трансфери. Имаме предварителни договори, но процедурата е сложна.

Related Posts

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *