
Наставникът на ЦСКА Александър Томаш, говори пред медиите преди домакинството с Крумовград утре от 15-ия кръг на efbet Лига.
Ето какво каза треньорът на „армейците“:
Крумовград могат да приемат играта, може и да пресират, те са такъв отбор. Зависи си от тях как ще се настроят за този двубой. Готови сме за всеки един вариант. Във всеки един мач имаме възможност да спечелим.
Играчите искат да дават всичко от себе си, разбират напрежението, което е върху тях заради клуба и мястото, където се намират. Неминуемо има едно напрежение и допускаме елементарни грешки. Ще дам почивка на отбора, но преди това доста сериозно трябва да възстановим момчетата за утрешния мач. За трети път ще работя с 10 човека.
:Вярвам, че имаме едни от най-добрите футболисти и съм спокоен. Виждам какви неща се получават на тренировки, как се играе с топката. Има разминаване между това, което показваме и класирането, това се отразява, и те са хора.
Какво означава глътка въздух? Ние трябва да побеждаваме във всеки мач. Това е ЦСКА. ЦСКА не се намира там, където трябва да се намира. И футболистите, и спортно-техническият щаб, и клубът го осъзнават. Няма място за задоволство в ЦСКА, докато не сме там, където трябва. Даваме максимума от себе си във всеки мач.


