Сон: От това имахме нужда

Бранителят на Лудогорец Франсиско Сон коментира победата с 5:1 над Арда в двубой от 3-ия кръг на efbet Лига:

Много важно бе да спечелим този мач, защото не намирахме нашата игра в последните срещи. Излязохме на терена с идеята да играем и да се представим добре. От това имаше нужда нашия тим. Много ми харесва да бележа. Много ми харесва да се включвам в атака и да помагам на отбора. Знаем какво трябва да подобрим от предишните мачове в Шампионска лига. Карабах е труден опонент, но мисля, че сме готови.

 

Related Posts

Левски влиза в битката за Ивайло Чочев

Според информация на „Тема Спорт“ шампионът Левски е проявил сериозен интерес към национала Ивайло Чочев и вече е провел разговори относно евентуален трансфер. Полузащитникът е сред желаните играчи и от…

Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *