Светослав Петров: Дежавю пореден кръг за нас! Не играехме слабо

Старши треньорът на Етър Светослав Петров говори след равенството 1:1 с Локомотив София от плейофите за спасение в efbet Лига.

Ето какво каза наставникът на „болярите“:

Дежавю пореден кръг за нас. Много добра първа част и първи 15 минути на второто полувреме, но допускаме гол. На почивката говорихме точно върху това. Явно е до можене. Знаехме, че Франса ще влезе на почивката и ще изостри играта. Съжалявам, че не спечелихме.

Не играехме слабо, анализите ще ги правим след края на сезона. Последните мачове ще играят почти всички, които не са играли. Затова пускаме и млади футболисти. Имаме начертан план с ръководството. Има разговори за бъдещето. Всички, които заслужават и показват добра игра във втория отбор и школата, ще получат шанс. Правим нещата с цел и имаме идея. Ще играем за честта на клуба.

 

  • Related Posts

    Хулио Веласкес доволен: Играчите се развиват, процесите вървят по план

    Старши треньорът на Левски Хулио Веласкес коментира представянето на отбора след убедителната победа над Етър Велико Търново в контролна среща. Испанският специалист заяви, че е доволен от начина, по който…

    Жоел Цварц: Феновете на ЦСКА са невероятни, искам да ги радвам с голове

    Новото попълнение на ЦСКА Жоел Цварц не се нуждаеше от много време, за да остави първото си впечатление. Само ден след пристигането си в лагера на „армейците“ в Австрия нидерландският…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *