Нестор Ел Маестро:Унищожихме съперника си, Левски бе късметлия, че не допусна още голове

Наставникът на ЦСКА Нестор Ел Маестро коментира победата с 2:0 срещу Левски във Вечното дерби на България:

Искам да поздравя червената България с тази победа. Първо и най-вече съм щастлив  заради нашите фенове. Играхме фантастично и победата беше повече от заслужена за нашия отбор. Доминирахме през първото полувреме, а през второто унищожихме съперника си. С цялото си уважение, Левски бе късметлия, че не допусна още голове във врата си.

Знаех, че, за да победим е нужно много добро представяне на индивидуално ниво на важни и ключови позиции. Марселино изигра невероятен мач, както още 5-6 футболисти, които надскочиха нивото си. Опитвам се да подготвя момчета за големите мачове, като и за всеки друг мач. Опитаме да намерим слабите и страни на противника. Да анализираме отделни моменти от тяхната игра и да добавя част от т.нар. психологическа магия, както днес.

Много е специална за мен тази победа. Не съм имал ултиматум да спечеля мача. Последната седмица не съм се срещал с нашия собственик, защото е в чужбина. Винаги сме били в дори отношения. Изненадахте ме, защото не чета вестници. Вие бяхте днес невероятни. Бях се съсредоточил да гледам мач, но на няколко пъти погледнах наляво и атмосферата в Сектор „Г“, която беше невероятна.

  • Related Posts

    Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

    Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

    Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

    ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *