Наско Сираков: Сами се бихме. получихме нелеп първи гол

Собственикът на Левски Наско Сираков говори след загулата с 0:2 от ЦСКА във Вечното дерби на България:

Сами се бихме. получихме нелеп първи гол. Не играхме това, което можем. Някои футболисти бяха притеснени, млади играчи. Трябва да вдигат главата и да гледат напред. Ние си знаем слабостите. липсата на трима играчи е тежка. На пейката, като се обърне треньорът, е само един Фадига, който е по-опитен. С оглед на финансовото си състояние, трябва да се съобразяваме. Държавата трябва да се справи с това нещо. Каквото и да говорим това е от много години. В съседна Гърция показаха как се справят с това.

 

  • Related Posts

    ЦСКА привлече бившия италиански национал Стефано Сенси с договор за две години

    ЦСКА официално обяви привличането на Стефано Сенси, който става второто ново попълнение на тима през летния трансферен прозорец. Опитният полузащитник пристига от Анортозис Фамагуста и подписа контракт за два сезона,…

    Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

    Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *