Нанков след поражението от Спартак: Играхме добре, но Ковальов ни спря

Старши треньорът на МонтанаАнатоли Нанков, коментира загубата с 1:2 от Спартак Варна у дома, която прекъсна серията на тима от три поредни победи.

„Въпреки резултата смятам, че показахме добър футбол. Бяхме по-добрият отбор, но вратарят на съперника Максим Ковальов спаси всичко, което можеше. Съжалявам, че не успяхме да продължим победната серия, но не мога да бъда недоволен от момчетата – вложиха се максимално“, заяви Нанков.

Наставникът призна, че има елементи от играта, които не са го удовлетворили, но запази детайлите за съблекалнята:
„Хубавото е, че създаваме положения. От 60-ата минута минахме на 4-4-2, натиснахме и създадохме ситуации, но топката просто не искаше да влезе. Надявам се в следващите мачове да сме по-резултатни.“

Треньорът на Монтана гледа напред с реализъм:
„Цяла седмица се готвихме за този двубой и знаех, че ще е труден. Истината е, че за Монтана няма лесни мачове. Трябва да се стремим да се подобряваме и да крадем точки, където можем.“

Related Posts

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *