Мустафа Сангаре: Реших да играя без маската и се справих отлично

Героят за Левски в дербито срещу Черно море — Мустафа Сангаре, изрази удовлетворение от представянето си след успеха с 3:1 на стадион „Тича“. Нападателят отбеляза два от головете за „сините“ и сподели, че за първи път е излязъл без защитната си маска.

„Реших днес да играя без маската. Очевидно се справих добре. Щастлив съм, че вкарах два гола“, заяви Сангаре.

Той отдаде дължимото и на съперника:
„Черно море е един от най-силните отбори в първенството, особено като домакин. За нас беше много трудно.“

Сангаре подчерта, че Левски е показал характер след почивката:
„През второто полувреме се справихме по-добре и доказахме, че сме по-добрият отбор. Заслужавахме тази победа.“

Related Posts

Левски официално с нов собственик, Наско Сираков остава президент на клуба

Промяната на собствеността в Левски вече е факт. От клуба обявиха, че след решението на Комисията за защита на конкуренцията е извършено прехвърлянето на акциите към „София Кепитъл“ АД. С…

Официално: Левски представи Алекс Сентейес!

ПФК „Левски“ подписа договор със защитника Алекс Сентейес. Контрактът с испанския футболист е до лятото на 2029 година. Алекс Сентейес е роден на 30 август 1999 година във Валенсия (Испания).…

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *