Локо Пд пусна в продажба последните 200 билета за дербито с Ботев Пд

Локомотив Пловдив обяви, че последните 200 билета за дербито срещу Ботев Пловдив в неделя са вече в продажба. Входните талони са пуснати в продажба във фен магазина на стадион „Локомотив“, а работното време е от 12:00 до 18:30 часа.

Ето какво пишат „черно-белите“:

Последните 200 билета за дербито в неделя са в продажба във фен магазина на „Лаута“! Работно време: от 12:00 до 18:30!

Припомняме, че вратите на стадион „Христо Ботев“ отварят в 19:00 часа, а пропуски няма да се продават пред входа на сектора за гости.

Организираното тръгване в неделя ще се случи по маршрут:

– стадион “Локомотив”

– улица “Лев Толстой”

– улица “Богомил”

– стадион “Христо Ботев”

Деца до 5 години ще влизат безплатно, но задължително с придружител и коректно попълнена декларация. Декларацията ще намерите във фен магазина (който няма да работи в деня на мача) или на следния линк: https://lokomotivpd.com/obrazec-na-deklaracija-za…/

  • Related Posts

    Лудогорец и Етър направиха голово шоу, шампионите вкараха седем в първата си контрола

    Лудогорец започна лятната си подготовка с впечатляваща победа, след като се наложи със 7:4 над Етър в зрелищна контролна среща. Разградчани решиха до голяма степен изхода на двубоя още преди…

    Лудогорец представи новите екипи и загатна за нов генерален спонсор

    Лудогорец официално показа екипите, с които ще се състезава през сезон 2026/27. От разградския клуб разкриха, че дизайнът на новите фланелки е вдъхновен от богатото историческо наследство на региона, а…

    Вашият коментар

    Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *