
Един от най- силно представилите се футболисти на ЦСКА – Джонатан Линдсет, говори пред медиите преди началото на днешната тренировка на „армейците“ на клубната база в Панчарево.
Ето какво сподели норвежецът:
Тренираме вече от седмица. Треньорът идва с голяма енергия и желание и виждаме, че ще работим добре с него. Сега наблягаме на физическата подготовка, а в Банско акцентът ще е върху тактическите занимания. В добра форма съм. Нямаме търпение да започне новият сезон. Всички знаем как завърши миналият. Надявам се с новия треньор това да се промени.


